Masáže Ametyst - Ostrava


Thajská masáž bylinnými měšci
 - Královská masáž -
 

 

Tato procedura vychází z poznání ajurvédské a čínské medicíny. Jedná se o starověkou tradici, která je prováděna už po tisíce let. Dříve se tomuto umění věnovali zejména mniši v klášterech,
kteří využívali bylin při léčbě veškerých onemocnění.

V průběhu masáže dochází k postupnému vstřebáváni bylin jak skrz pokožku, tak i formou aromaterapie, která ovlivňuje náš limbický systém, proto má značný účinek i na naší psychiku.

Pečlivý výběr léčivých bylin nabízí různé terapeutické účinky – snižuje se napětí svalů, dochází k celkové svalové i psychické relaxaci, zlepšuje se cirkulace krve, pokožka je hydratována, napomáhá se odplavování toxinů a uvolňují se dýchací cesty.

Pomocí specifických hmatů ovlivňujeme energetické dráhy a body a obnovujeme rovnováhu energetického proudění.

Thajská masáž bylinnými měšci je společné využití bylinných kompresů společně s prvky thajské olejové masáže. Jedná se o jemnou masáž, která Vás nechá příjemně relaxovat a uvolní ztuhlé svaly, tak i přepracovanou hlavu.
Kombinace akupresury na energetické body, olejové masáže a bylinných měšců činí z této masáže přímo královskou proceduru.

 

Účinky:

Při správně provedené masáži se navodí stav zklidnění, relaxace, ale na druhé straně doplnění nové energie a svěžesti. Dochází k rozproudění krevního i lymfatického oběhu, ovlivnění endokrinního systému a celkové rovnováze v organismu.
Na základě reflexního účinku se posilují vniřní orgány, odstraňuje bolest a zpomalují degenerativní procesy v našem těle.
V rámci aromaterapie se ovlivňuje limbický systém a psychika klienta.

 

Kontraindikace:

zánětlivá, hořečnátá, virová a nádorová onemocnění
kolísavý tlak
křečové žíly
•  první trimestr těhotenství
•  silná menstruace

 

Cena:

  Částečná masáž - 60 minut - 500Kč
  Celková masáž - 90 minut - 700Kč

 

TOPlist