Masáže Ametyst - Ostrava

Masáž obličeje a dekoltu  

s hyaluronovým sérem

                

Účinná prevence proti stárnutí

Obličejová masáž je velmi oblíbená a příjemná procedura. Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá v boji proti vráskám a oddaluje proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím.

 

účinky masáže:

- vyhlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu
- podpora elasticity pleti
- zpevnění kontur obličeje
- aktivace kolagenové syntézy
- zjemnění výrazových linií a vrásek
- podpora energetických funkcí pokožky

 

Cena:

30minut - 250Kč

45 minut ( s masáží hlavy ) - 330Kč

60minut ( s masáží hlavy a šíje ) - 400Kč

    Je jedinečným koktejlem účinných látek pro celkové omlazení pleti.
Obsahuje vyvážený komplex dvou druhů 100% kyseliny hyaluronové. Zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí na pokožku dlouhodobě, vysokomolekulární se stará o okamžitý účinek přípravku. Její nejvyšší možná koncentrace okamžitě hydratuje, vyhlazuje povrch pleti, aktivně působí proti vráskám a dokáže minimalizovat drobné jizvy. Chrání buňky před oxidativním stresem a působí proti podráždění pleti. Patentovaný anti-age komplex Fucocert dokáže podpořit regeneraci pokožky a vrátit jí svěžest i zářivý vzhled. Sérum má lehkou konzistenci a díky tomu se rychle vstřebává. Nanáší se ráno a večer na vyčištěnou pleť jako podklad pro další péči, kterou podporuje a současně neruší žádnou vůní.
Hyaluronové sérum Saloos je certifikovanou přírodní kosmetikou, kterou poznáte podle symbolu CPK. Vzhledem k výhradně přírodnímu složení ho výborně snáší všechny typy pleti včetně citlivé.

 

TOPlist