Masáže Ametyst - Ostrava

 

Klasická masáž

 

 

Cítíte se unaveni? Bolí vás záda? 

Masáže mají jak zdravotní, tak i relaxační účinky uvolňují svalstvo po fyzické námaze a příjemně působí na psychiku člověka. Masáže jsou určeny pro všechny, jak pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání, tak pro ty, kteří mají jednostrannou zátěž těla. Účinky masáže jsou hlavně uklidňující a uvolňující, proto je doporučeno je několikrát opakovat. Masáže patří mezi nejstarší léčebnou metodu, jsou vhodné při léčení, doléčení, ale také při prevenci některých chorob. Masáže působí proti únavě, posilují zdraví a zvyšují celkovou odolnost člověka.

Masáž nesmí být bolestivá, ale nesmí být ani pouhým hlazením. Při klasické masáži je kladen důraz na průběh svalů a fascií, provádí se proto přiměřeným tlakem dle požadavků klienta.

 Rekondiční a regenerační masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy. Pomáhá tedy nejen při odstraňování již vzniklých zdravotních obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence a předcházení těmto nepříjemným a často i velice bolestivým stavům.

Velmi častá je částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči – nejčastěji záda a šíje (bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových obtíží).

Vzhledem k použití specifických aromaterapeutických olejů je účinek masáže ještě dále prohlouben.

 Účinky

odstraňuje ztuhlost a bolest svalů

upevňuje tělesné i duševní zdraví

osvěžuje po psychické i fyzické zátěži

obnovuje schopnost organismu nastartovat samoozdravující procesy

uvolňuje pocity napětí, úzkosti, deprese, zmírňuje bolesti

posiluje imunitní systém

pomáhá při nespavosti a obtížích s trávením

stimuluje lymfatický systém, který odvádí škodlivé látky z těla

 

Cena:

    Mini relax    30minut  -  250Kč  

   Krátký relax   45minut  -  330Kč

   Částečný relax    60 minut  -  400Kč

     Celkový relax    90 minut  -  600Kč

 

 


TOPlist